Wynajem autokarów Sandomierz, Kielce, Świętokrzyskie - sprawdź naszą ofertę

Ogłoszenie
F.U.P.MAJA-BUS Klimontów

Istnieje możliwość wypożyczenia komfortowych busów
9-osobowych z kierowcą lub bez.

Nasze główne działalności to regularne krajowe przewozy autokarowe, organizacja oraz wynajem autokarów. Posiadamy wszytkie niezbędne licencje na wykonywanie przewozów regularnych i okazjonalnych.

W zależności od ilości osób jaką liczy grupa oraz Państwa oczekiwań możemy zapewnić autokary o zróżnicowanej ilości miejsc dla pasażerów.

Ceny za wynajem autokaru negocjowane są z kontrahentami do każdego wyjazdu indywidualnie.

Zatrudniamy doświadczonych kierowców z wieloletnią praktyką zawodową, którzy zawsze bezpiecznie przewożą Naszych klientów.

Nasze autokary

  • Autokar Renault FR1 – 1996r., 56 miejsc siedzących + 12 stojących, klimatyzacja z indywidualnymi nawiewami na pasażera, dodatkowe ogrzewanie, duże  luki bagażowe. Samochód wyposażony jest w rozkładane siedzenia,  co sprzyja podróżowaniu na dalekich trasach. Autokar ten doskonale nadaje się na dalekie komfortowe wyjazdy.
  • Volkswagen LT 46 (bus) - 2004r. 20 wygodnych siedzeń + 6 stojących miejsc, nowa tapicerka w środku, panoramiczne  i przyciemniane szyby, dwa szyberdachy.
  • Mercedes Sprinter (bus) - 2004r. 20 wygodnych siedzeń + 5 stojących miejsc, nowa tapicerka w środku, panoramiczne  i przyciemniane szyby, dwa szyberdachy, klimatyzacja.
  • Mercedes Benz Mago (różowy) – 2000r. 28 rozkładanych wygodnych siedzeń z podłokietnikami + 8 miejsc stojących, klimatyzacja z indywidualnymi nawiewami na pasażera, dodatkowe ogrzewanie, duże luki bagażowe. Samochód wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa co wpływa całkowicie na bezpieczeństwo podróżujących pasażerów, które to stawiane jest w naszej firmie na pierwszym miejscu.
  • Iveco Mago (srebrny) – 2000r. 30 rozkładanych wygodnych siedzeń z podłokietnikami + 8 miejsc stojących, klimatyzacja z indywidualnymi nawiewami na pasażera, dodatkowe ogrzewanie, dużę luki bagażowe.Samochód wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa co wpływa całkowicie na bezpieczeństwo podróżujących pasażerów, które to stawiane jest w naszej firmie na pierwszym miejscu.
  • Renault Mascott (biały) – 2003r., 32 miejsc siedzących + 2 stojące, klimatyzacja z indywidualnymi nawiewami na pasażera, dodatkowe ogrzewanie, dużę luki bagażowe. Samochód wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa co wpływa całkowicie na bezpieczeństwo podróżujących pasażerów, które to stawiane jest w naszej firmie na pierwszym miejscu. Dysponujemy trzema w pełni sprawnymi tego typu samochodami.

Wszystkie nasze samochody są wyposażone w pasy bezpieczeństwa co wpływa na komfort podróżowania

Wszelkie prawa zastrzeżone MAJA-BUS

Wykonanie: unikalnie.pl