O Firmie

Firma MAJA-BUS funkcjonuje na rynku przewozowym od 2003 roku, kiedy to była prowadzona przez Henryka Wójcika pod nazwą F.H.U MARCIN w latach 2003 – 2011.

W w/w okresie koncentrowała się na przewozach szkolnych na terenie gminy Klimontów, oraz na przewozach okazjonalnych typu wesela, wycieczki, przysięgi, zielone szkoły itp.

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności w roku 2008 uruchomiono pierwszą linię regularną Klimontów – Sandomierz obsługiwaną przez jeden pojazd.

Następnie w 2009 roku wraz ze wzrostem zapotrzebowania mieszkańców na komunikację na w/w linii uruchomiono nowe dodatkowe kursy oraz wprowadzono do obsługi linii dodatkowy autobus.

W roku 2010 uruchomiono następną linię regularną Klimontów – Tarnobrzeg, dzięki czemu mieszkańcy zyskali możliwość dojazdu do pracy, szkoły, szpitala itd.

Od 2011 roku zarządzanie przedsiębiorstwem przewozowym przejął syn Marcin Wójcik, który zmienił nazwę na F.U.P MAJA-BUS.

Idąc w ślady ojca dalej główny nacisk położył na rozwój przedsiębiorstwa pod kątem linii regularnych łączących komunikacyjnie Klimontów z większymi pobliskimi miastami.

Uruchomiono wtedy drugi pojazd z dodatkowymi nowymi kursami na linii Klimontów – Tarnobrzeg oraz w 2012 roku kolejną nową linię Klimontów – Opatów przez Iwaniska.

W obecnej chwili firma MAJA-BUS dysponuje taborem 23 busów i autobusów fabrycznie przystosowanych do przewozów osób, spełniających wszelkie kryteria i wymogi konieczne do przewozu osób.

Autobusy są klimatyzowane, posiadają niezależne dodatkowe ogrzewania na okres zimowy, pasy bezpieczeństwa, duże luki bagażowe, Wygodne regulowane fotele, oraz inne wyposażenie wpływające na wysoki komfort podróży i przede wszystkim na bezpieczeństwo pasażerów.
Przewozy osób prowadzone są w sposób w pełni profesjonalny, jak dotąd zadawalający wszystkich klientów.

Współpraca z podmiotami gospodarczymi jak i osobami fizycznymi, korzystającymi ze świadczonych usług zawsze układała się pomyślnie.

MAJA-BUS zatrudnia kierowców o wysokim poziomie kultury osobistej z wieloletnim doświadczeniem, co w połączeniu z jakością aut daje bardzo wysoki standard i bezpieczeństwo podróży.

Firma MAJA-BUS dokłada wszelkich starań by pasażerowie byli zadowoleni ze świadczonych usług, w swoich działaniach na pierwszym miejscu stawia dobro pasażera, dopiero później własny interes ekonomiczny. Posiadane rozkłady jazdy na bieżąco są konsultowane z pasażerami i w razie konieczności modyfikowane w taki sposób by dopasować je do potrzeb pasażerów.

Obecnie jak i w przyszłości prowadzone będą działania zmierzające do dalszego rozwoju komunikacji tak by w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby komunikacyjne ludności.

Wszelkie prawa zastrzeżone MAJA-BUS

Wykonanie: unikalnie.pl